Ofertă refuzată Cumpărare directă

FURNIZARE ASFALT: (BA8; BA16, BAD22,4)

Număr anunț
DA40986828
Autoritate contractantă
AURORA CONSTRUCT MONTAJ SA (CUI 26786565)
Furnizor / câștigător
SOROCAM SRL (CUI RO1597471)
Cod CPV
44113620-7 · Asfalt (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.265 RON
Valoare finală
1.265 RON
Data publicării
13.08.2026 10:08
Data finalizării
19.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.