Ofertă refuzată Cumpărare directă

inchiriere toalete ecologice in Bucuresti

Număr anunț
DA40981828
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
ECO PUBLIC SRL (CUI 19123039)
Cod CPV
90410000-4 · Servicii de evacuare a apelor reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare finală
4.200 RON
Data publicării
12.08.2026 13:04
Data finalizării
19.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.