Ofertă refuzată Cumpărare directă

REPARATII CAPITALE ANSAMBLURI ARHITECTURALE, RECONDITIONARE MONUMENTE SITUATE LA SCOLI

Număr anunț
DA40997449
Autoritate contractantă
ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
Furnizor / câștigător
IONIŢĂ CRISTINEL-NICOLAE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31575491)
Cod CPV
45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.955 RON
Valoare finală
129.955 RON
Data publicării
14.08.2026 13:31
Data finalizării
19.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.