Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Licențe software Quest SharePlex for Oracle pentru extinderea capabilităților de replicare a datelor între diversele baze de date care deservesc sistemul informatic, inclusiv servicii asociate de instalare software și suport tehnic
- Număr anunț
- CN1014552
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL FINANȚELOR (CUI 4221306)
- Furnizor / câștigător
- Q-EAST SOFTWARE SRL (CUI 14289821)
- Cod CPV
- 48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.325.113,29 RON
- Valoare atribuită
- 4.322.240,40 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.08.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1025490
- Termen limită
- 30.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 166-406244
- Documentație de atribuire
- DF1059966
Documente
Documentația de atribuire
- Aviz CTE-semnat.pdf
- Caiet sarcini-semnat.pdf
- Contract de furnizare-semnat.pdf
- FisaDate_DF1059966.pdf
- Formulare-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Q-EAST SOFTWARE SRL CUI RO 14289821
Valoare atribuită
4.322.240,40 RON
din 4.325.113,29 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.872,89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.