Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet reactivi Anatomie Patologica si Prosectura
- Număr anunț
- DA40992057
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL"SF.IERARH DR.LUCA" ONESTI (CUI 4278825)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.950,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.950,50 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 15:16
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 16:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.950,50 RON
din 4.950,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro