Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de publicitate - anunturi

Număr anunț
DA40992331
Autoritate contractantă
ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
Furnizor / câștigător
SIBIU NEWS S.R.L. (CUI 50018357)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
608,40 RON
Valoare atribuită
608,40 RON
Data publicării
13.08.2026 15:41
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

608,40 RON

din 608,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.