Ofertă acceptată Cumpărare directă

Decathlon Regiunea Sud Pachet articole sportive cf pf QUO146245B4

Număr anunț
DA40991308
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC REMUS RADULET (CUI 29379264)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.178,64 RON
Valoare atribuită
25.178,64 RON
Data publicării
13.08.2026 14:27
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.178,64 RON

din 25.178,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.