Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet articole sportive cf pf QUO148235B4

Număr anunț
DA40991129
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Grigore Moisil" Ploiesti (CUI 2845117)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.234,61 RON
Valoare atribuită
1.234,61 RON
Data publicării
13.08.2026 14:14
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.234,61 RON

din 1.234,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.