Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ușa PVC nuc

Număr anunț
DA40991663
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BOGDANESTI (CUI 29187021)
Furnizor / câștigător
IRIA ART CONSTRUCT SRL (CUI 35107221)
Cod CPV
39200000-4 · Accesorii de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.670 RON
Valoare atribuită
3.670 RON
Data publicării
13.08.2026 14:46
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.670 RON

din 3.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.