Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile motocoasa si drujba

Număr anunț
DA40992640
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALA BARAGANUL (CUI 17391388)
Furnizor / câștigător
AMBALEN SRL (CUI RO14787370)
Cod CPV
44540000-7 · Lanturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
451,24 RON
Valoare atribuită
451,24 RON
Data publicării
13.08.2026 16:23
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 16:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

451,24 RON

din 451,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.