Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie VPS server hargitatanc.ro
- Număr anunț
- DA40988858
- Autoritate contractantă
- Ansamblul National Secuiesc Harghita (CUI 4367795)
- Furnizor / câștigător
- NSHOST SRL (CUI RO22089115)
- Cod CPV
- 72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 708 RON
- Valoare atribuită
- 708 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 11:56
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
708 RON
din 708 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro