Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONSULT.REDACTAR.DEPUNERE DOSAR FINANT.MODERNIZARE, EXTINDERE SI DOTARE CLADIRE SC.GIMN.LIVEZILE-PRV
- Număr anunț
- DA40991152
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIVEZILE (PRIMARIA LIVEZILE) (CUI 20568677)
- Furnizor / câștigător
- OPTIM FOND SRL (CUI 26619427)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.000 RON
- Valoare atribuită
- 20.000 RON
- Data publicării
- 13.08.2026 14:16
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 16:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.000 RON
din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro