Ofertă acceptată Cumpărare directă

print autocolant 100x100mm PVC

Număr anunț
DA40990717
Autoritate contractantă
Orasul Stefanesti (CUI 3373403)
Furnizor / câștigător
DIMI SRL (CUI RO14192011)
Cod CPV
79811000-2 · Servicii de tipografie digitala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50 RON
Valoare atribuită
50 RON
Data publicării
13.08.2026 13:50
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 16:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50 RON

din 50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.