Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 4 cursuri concurs directori 2026

Număr anunț
DA40990605
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI HALUNGA HANTESTI (CUI 16215014)
Furnizor / câștigător
CONSULTEXPERT S.R.L. (CUI 45941436)
Cod CPV
80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280 RON
Valoare atribuită
1.280 RON
Data publicării
13.08.2026 13:43
Termen limită
18.08.2026 17:00
Data finalizării
13.08.2026 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280 RON

din 1.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.