Ofertă refuzată Cumpărare directă

ARDEI KAPIA CAL I

Număr anunț
DA40968327
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
VIOSAND TRICOTEXT SRL (CUI RO1997524)
Cod CPV
03221230-7 · Ardei (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180 RON
Valoare finală
180 RON
Data publicării
10.08.2026 15:52
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
15.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.