Ofertă refuzată Cumpărare directă

Supraveghere și verificare tehnică în utlizarea instalațiilor/echipamentelor

Număr anunț
DA40965119
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372696)
Furnizor / câștigător
BEST FOR YOU SRL (CUI ro18267400)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare finală
2.400 RON
Data publicării
10.08.2026 12:14
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
15.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.