Ofertă refuzată Cumpărare directă

Registratura electronica scoala

Număr anunț
DA40962518
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA JIJILA (CUI 28644540)
Furnizor / câștigător
DIGITAL CUISINE S.R.L. (CUI 40985121)
Cod CPV
48219300-9 · Pachete software de administrare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare finală
1.200 RON
Data publicării
10.08.2026 09:51
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
15.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.