Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziționare consumabile și accesorii pentru mașini de calcul - Primăria Comunei Dealu

Număr anunț
DA40997427
Autoritate contractantă
COMUNA DEALU (CUI 4367930)
Furnizor / câștigător
W.B.I.-DATA SRL (CUI RO525396)
Cod CPV
30145000-7 · Piese si accesorii pentru masini de calcul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,40 RON
Valoare atribuită
131,40 RON
Data publicării
14.08.2026 13:29
Termen limită
19.08.2026 17:00
Data finalizării
14.08.2026 23:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,40 RON

din 131,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.