Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pipete monocanal

Număr anunț
DA40965224
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI RO9603757)
Cod CPV
38437000-7 · Pipete de laborator si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.520 RON
Valoare finală
4.520 RON
Data publicării
10.08.2026 12:22
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
15.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.