Atribuită
Anunț de participare
Achizitie de servicii de catering in cadrul proiectului „VICTORIA SE EDUCĂ”
- Număr anunț
- SCN1015520
- Autoritate contractantă
- COMUNA VICTORIA (CUI 4540305)
- Furnizor / câștigător
- EUROMEDICAL PROVIDER SRL (CUI 29914537)
- Cod CPV
- 55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480.000 RON
- Valoare atribuită
- 479.991,30 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 16:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1006652
- Termen limită
- 25.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022628
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini catering POCU - Victoria.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022628.pdf
- Formulare - POCU Victoria.docx.p7s
- Model contract de serv catering.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROMEDICAL PROVIDER SRL CUI 29914537
Valoare atribuită
479.991,30 RON
din 480.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro