Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,7% sub estimat

Contract de furnizare papetărie

Număr anunț
SCN1015500
Autoritate contractantă
Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.069,13 RON
Valoare atribuită
92.382,45 RON 6,7% sub estimat
Data publicării
10.09.2018 15:47
Anunț de atribuire
SCNA1009839
Termen limită
24.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1022735

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710

Valoare atribuită

92.382,45 RON

din 99.069,13 RON estimat 6,7%

Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 6.686,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.