Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii artistice si scenotehnica pentru evenimente - Pachet 3 zile
- Număr anunț
- DA40993446
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANDRA TIMIS (CUI 16513770)
- Furnizor / câștigător
- VEST SOUND GRUP SRL (CUI RO19040030)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.100 RON
- Valoare atribuită
- 53.100 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 08:48
- Termen limită
- 19.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 15.08.2026 19:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
53.100 RON
din 53.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro