În desfășurare
Anunț de participare
Execuție lucrări pentru proiectul „Extinderea sistemului de distribuție a gazelor naturale în localitățile Șișcani și Burcioaia din cadrul U.A.T. Municipiul Adjud, județul Vrancea”
- Număr anunț
- SCN1178911
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
- Cod CPV
- 45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.932.257,12 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 07:09
- Termen limită
- 18.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1277729
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Caiet sarcini subtraversare linie CFR vizat AFER-semnat.pdf
- 1. ATR extindere retea de gaze naturale Siscanii - Burcioaia-semnat.pdf
- 2. DTAC gaze Siscani - Burcioaia_Partea 1-semnat.pdf
- 3. DTAC gase Siscani - Burcioaia_Partea 2-semnat.pdf
- 4. DTAC gase Siscani - Burcioaia_Partea 3-semnat.pdf
- 5. DTAC gase Siscani - Burcioaia_Partea 4-semnat.pdf
- 6. Proiect tehnic + DE_Partea 1-semnat.pdf
- 7. Proiect tehnic + DE_Partea 2-semnat.pdf
- 8. Liste de cantitati GAZE-semnat.pdf
- 9. Proiect - subtraversare linie CFR vizat AFER-semnat.pdf
- Caiet sarcini extindere GAZE-semnat.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277729.pdf
- Modele formulare.doc.p7s
- Propunere contract.doc.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (18.09.2026 15:00).
Valoare estimată
9.932.257,12 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.