În desfășurare Anunț de participare

Contract de furnizare aparate de aer condiționat tip Inverter 12.000 BTU

Număr anunț
SCN1178910
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM 02534 IASI (CUI 4540054)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.785,95 RON
Data publicării
20.08.2026 07:01
Termen limită
31.08.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1278459

Documente

Documentația de atribuire

Clarificări & decizii (1)

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (31.08.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.