În evaluare
Anunț de participare
“SERVICII DE REGENERARE ULEI ELECTROIZOLANT TRAFO PUTERE 25 MVA, 110/6 KV = 3 BUCĂȚI”
- Număr anunț
- SCN1178926
- Autoritate contractantă
- THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
- Cod CPV
- 50532200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a transformatoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 479.712 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 08:40
- Termen limită
- 31.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278434
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
27.08.2026 15:31Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAtasat răspunsul consolidat nr 2258/27.08.2026 la solicitarile de clarificari primiteRaspuns consolidat
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.