Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse pentru intretinerea si protectia cantoanelor (raticide)

Număr anunț
DA41020969
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC CIUCAS R.A. (CUI RO18333164)
Furnizor / câștigător
KONDACO PRODIMPEX SRL (CUI RO10075264)
Cod CPV
24456000-5 · Rodenticide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66,10 RON
Valoare atribuită
66,10 RON
Data publicării
20.08.2026 06:35
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 07:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66,10 RON

din 66,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.