Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Perii laterale, reductie, bucsa siguranta, camera franare, pedala ambreiaj
- Număr anunț
- DA41020154
- Autoritate contractantă
- SC DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA (CUI RO3286536)
- Furnizor / câștigător
- KLEMAT SRL (CUI RO11332757)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.822,31 RON
- Valoare atribuită
- 5.822,31 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 15:12
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 07:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.822,31 RON
din 5.822,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro