Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RCA microbuz
- Număr anunț
- DA41020141
- Autoritate contractantă
- MEMORIALUL IPOTESTI-CENTRUL NATIONAL DE STUDII ,,MIHAI EMINESCU (CUI 3503619)
- Furnizor / câștigător
- DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.456,16 RON
- Valoare atribuită
- 3.456,16 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 15:12
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 08:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.456,16 RON
din 3.456,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro