Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de organizare eveniment Schimb de bune practici Proiect RESPONDIS – ID ROUA00440
- Număr anunț
- DA41020038
- Autoritate contractantă
- Comuna Coas (CUI 16384641)
- Furnizor / câștigător
- ESSENTIAL SERVICE TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 37830119)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.030 RON
- Valoare finală
- 26.030 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 15:05
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.