Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detergent Degresant Dezinfectant TP2
- Număr anunț
- DA41020021
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
- Furnizor / câștigător
- G & M 2000 SRL (CUI RO4057646)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.450 RON
- Valoare atribuită
- 3.450 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 15:03
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 08:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.450 RON
din 3.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro