Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsea lavabila interior, Apla Ultra Matt, alba, mata, 25 kg - REVIZIA BASARAB

Număr anunț
DA41019823
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428,09 RON
Valoare atribuită
428,09 RON
Data publicării
19.08.2026 14:49
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 07:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428,09 RON

din 428,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.