Ofertă acceptată Cumpărare directă

Demontat montat echilibrat anvelope vara R16

Număr anunț
DA41019785
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA GHEORGHE POP DE BASESTI AL JUDETULUI MARAMURES (CUI 3627137)
Furnizor / câștigător
SENECA PROD SRL (CUI RO17889421)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
925,68 RON
Valoare atribuită
925,68 RON
Data publicării
19.08.2026 14:46
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

925,68 RON

din 925,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.