Ofertă acceptată Cumpărare directă

carnete bonuri valorice carburanti auto

Număr anunț
DA41019702
Autoritate contractantă
Palatele Brancovenesti de la Portile Bucurestiului (CUI 4283520)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.198,36 RON
Valoare atribuită
6.198,36 RON
Data publicării
19.08.2026 14:41
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.198,36 RON

din 6.198,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.