Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de intretinere si reparatii drumuri asfaltate

Număr anunț
DA41019624
Autoritate contractantă
Comuna Ion Roata (CUI 4365107)
Furnizor / câștigător
MAGNUM CONTRANS SRL (CUI RO29375262)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
899.365,95 RON
Valoare atribuită
899.365,95 RON
Data publicării
19.08.2026 14:35
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

899.365,95 RON

din 899.365,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.