Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAME AFB -EVALUARE SI CONTROL(QUALITY CONTROL SLIDE)
- Număr anunț
- DA41018574
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI RO6220293)
- Cod CPV
- 42113172-0 · Lame (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 13:38
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 08:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro