Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE ARTICOLE PENTRU FUNCTIONARE

Număr anunț
DA41018119
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU BRAD (CUI 4944680)
Furnizor / câștigător
ACTIV ELMAR SERV S.R.L. (CUI RO12080909)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.739,17 RON
Valoare atribuită
11.739,17 RON
Data publicării
19.08.2026 13:10
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.739,17 RON

din 11.739,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.