Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Carcasa superioara cu tastatura palmrest Laptop, Lenovo, ThinkBook 15 G3 ACL Type 21A4, 5C

Număr anunț
DA41018085
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
Furnizor / câștigător
WISE COMPUTER S.R.L. (CUI 36438720)
Cod CPV
31711100-4 · Componente electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
425,62 RON
Valoare atribuită
425,62 RON
Data publicării
19.08.2026 13:08
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425,62 RON

din 425,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.