Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consolidare mal paraul Batu (gabioane – zona Cardas) - 50 ml
- Număr anunț
- DA41016159
- Autoritate contractantă
- Comuna Damuc (CUI 2614422)
- Furnizor / câștigător
- ROAD CODE S.R.L. (CUI 43319829)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.000 RON
- Valoare atribuită
- 45.000 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 11:21
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 08:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45.000 RON
din 45.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro