Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amplificator de voce cu microfon wireless

Număr anunț
DA41015976
Autoritate contractantă
Palatele Brancovenesti de la Portile Bucurestiului (CUI 4283520)
Furnizor / câștigător
MEDIA CRUSHER SRL (CUI RO18640363)
Cod CPV
32351300-1 · Accesorii de echipamente audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.631,40 RON
Valoare atribuită
1.631,40 RON
Data publicării
19.08.2026 11:12
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.631,40 RON

din 1.631,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.