Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii achiziții publice și expert cooptat

Număr anunț
DA41015611
Autoritate contractantă
COMUNA STALPENI ARGES (CUI 4122558)
Furnizor / câștigător
IMPRESSION PROMOTIONS ADVERTISING SRL (CUI 17450875)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.000 RON
Valoare atribuită
45.000 RON
Data publicării
19.08.2026 10:53
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 07:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.000 RON

din 45.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.