Ofertă acceptată Cumpărare directă

Directă

Număr anunț
DA41013907
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE (CUI 4244601)
Furnizor / câștigător
NGGS SECURITY S.R.L. (CUI 28110550)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.638 RON
Valoare atribuită
23.120 RON
Data publicării
19.08.2026 09:13
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 06:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.120 RON

din 20.638 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.