Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MUFA RJ-45 Ugreen, "NW110" pt. cablu UTP, Cat5e, RJ-45 (T), plastic, 100 buc, "50246" - 695730385246
- Număr anunț
- DA41013335
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI RO31962960)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210,88 RON
- Valoare atribuită
- 210,88 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 08:19
- Termen limită
- 24.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 08:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210,88 RON
din 210,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro