Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii sonorizare cu incinte acustice,mixer audio, si microfoane

Număr anunț
DA41013183
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Mures (CUI 4322920)
Furnizor / câștigător
SUNETUL TĂU S.R.L. (CUI 41040649)
Cod CPV
98000000-3 · Alte servicii comunitare, sociale si personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.900 RON
Valoare atribuită
7.900 RON
Data publicării
19.08.2026 07:51
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 07:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.900 RON

din 7.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.