Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ateliere educaționale pentru elevi de gimnaziu și liceu

Număr anunț
DA41012720
Autoritate contractantă
LICEUL DEMOSTENE BOTEZ TRUSESTI (CUI 3373314)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA PENTRU DEZVOLTARE ŞI INTERVENŢIE SOCIALĂ ŞI EDUCAŢIONALĂ - A.D.I.S.E. (CUI 14870068)
Cod CPV
80410000-1 · Servicii scolare diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.000 RON
Valoare atribuită
27.000 RON
Data publicării
18.08.2026 15:50
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.000 RON

din 27.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.