Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier iluminat public

Număr anunț
DA41003013
Autoritate contractantă
COMUNA LALOSU (CUI 2541711)
Furnizor / câștigător
MANOLEA IRINA GINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 34076178)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
17.08.2026 13:29
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.