Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente It - 3 loturi

Număr anunț
DA41001850
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
ROMSYSTEMS SRL (CUI RO15437993)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.553,60 RON
Valoare atribuită
74.553,60 RON
Data publicării
17.08.2026 12:10
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 07:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.553,60 RON

din 74.553,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.