Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat

Construire/reabilitare loc joaca Gradinita nr.7 si Gradinita nr.29

Număr anunț
DA40985886
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
DBM IMPEX SRL (CUI RO7296192)
Cod CPV
45112723-9 · Lucrari de arhitectura peisagistica a terenurilor de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
677.997,43 RON
Valoare atribuită
676.858,57 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
13.08.2026 09:13
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
20.08.2026 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

676.858,57 RON

din 677.997,43 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.138,86 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.