Termen închis Publicitate

Achizitie profile metalice conform referat nr 30636/20.08.2026

Număr anunț
ADV1544686
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Cod CPV
44334000-0 · Profile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Termen închis
Termenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
Tip procedură
Achizitii directe
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Data publicării
20.08.2026 11:13
Termen limită
21.08.2026 10:00

Documente

Documentele se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.