Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ace seringă G23/ Plasturi branula/ Seringi 1 ml / Seringi 60ml
- Număr anunț
- DA41021349
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
- Furnizor / câștigător
- SURGIMED S.R.L. (CUI 48341339)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 744,60 RON
- Valoare atribuită
- 798 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 08:25
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
798 RON
din 744,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro