Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pensule 50mm, disc debitare metal, electrozi 2.5 supertit fin si spuma montaj usi manuala
- Număr anunț
- DA41021434
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
- Furnizor / câștigător
- PRACTIKER BILLA SRL (CUI RO15012941)
- Cod CPV
- 44192100-3 · Spuma de PVC (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 540,54 RON
- Valoare atribuită
- 540,54 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 08:35
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.08.2026 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
540,54 RON
din 540,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro